Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz Bursa Dominar Riders Etkinliği ile Dominar severleri güzel bir rotada güzel bir gün geçirmek bir araya getirdik.  Cumalıkızık’ın tarihi havasında hoş sohbetle dolu kahvaltı ile güne başladık. Dominar severler bir araya gelince yol hikâyeleri de bir bir anlatıldı. ‘’Kendi Hikayelerine Sür’’ mottosu ile Dominar 250 ve Dominar 400’ün modellerinin tanıtımı yapılan etkinliğimizde, motosiklet tutkunları yol deneyimlerini paylaştı. 

Cumalıkızık Köyü’nün ardından, ilk durağımızı Misi Köyü olarak belirledik. Misi Köyü’ne doğru yola çıktık. Dinamik ve keyifli bir yolculuğun ardından bizi bol yeşili ile Nilüfer Çayı karşıladı. 

Nilüfer Çayı’nı geçip köyün içerisine doğru gerçekleştirdiğimiz sürüşümüzde renkli ahşap evleri ile sürüş keyfimize keyif katan Misi Köyü’nde mola verdik.  Bolca dinlenilen, hoşça edilen sohbetlerin ardından Suuçtu Şelalesi’ne doğru yola koyulduk.

Sanıyoruz ki rotamızın en keyifli kısmı Suuçtu Şelalesi istikâmetiydi. Yol oldukça virajlıydı ama asfaltın dümdüz oluşu ve Dominarların sahip olduğu kaydırmalı debriyajla vites küçültme kolaylığı, akılları frende bırakmadan yolların keyfini çıkarttırdı. Sarsıntısız ve yol boyu sanki dal dal göğe bağlanmış ağaçlar arasında geçen yolculuğun ardından Suuçtu Şelalesi’ne vardık. 38 metre yükseklikten dökülen şelalelerin güzelliğinde gezimizi gerçekleştirdik. Bol sürüşlü ve keyifli gezimizin ardından harcadığımız enerjiyi kazanmak için Dominar severlerle Söğütalan Alabalık Tesislerine doğru yola koyulduk.

Yolculuğumuz sırasında Dominar severlerin bugün bize eşliklerine teşekkür için yakıt alımlarını gerçekleştirdik. Rotamızı Söğütalan Alabalık Tesisleri’nde yemekle sonlandırırken, Motosiklet tutkusunun yalnızca bir heyecan olmadığını, Dominar sahibi olmakla yepyeni bir aileye de sahip olduğumuzu vurguladık. Etkinliğimize katılan tüm Dominar severlere teşekkürlerimizi iletiyoruz.